بهترین ست ورزشی

تبلیغات
تبلیغات

منوهای سایت

ابر برچسب ها

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  بهترین ست ورزشی


  انتخاب جنس مناسب لباس ورزشي براي جلوگيري از عرق سوز شدن و ابتلا به بيماري هاي قارچي پوستي اهميت بسياري دارد .
  يكي از علاقمندي هاي يك هوادار براي نشان دادن ميزان ارادت خود به تيم محبوبشان پوشيدن لباس آن تيم است ، وقتي كه وارد يك فروشگاه ورزشي ميشويد و مي خواهيد يك لباس باشگاهي مناسب تهيه كنيد تفافت هاي ميان لباس ها وجود دارد . كه اين تفافت ها شامل است .اولين تفاوت در نسخه هواداراي در استيل و دوخت لباس است كه راحت تر و گشاد تر از نسخه بازيكنان فوتبال طراحي ميشود.
  در متريال و مواد استفاده شده لباس هواداري از الياف مرغوب و درجه يك جهت پايين نگه داشتن قيمت لباس استفاده ميشود و از الياف پيشرفته نسخه بازيكنان بدليل عدم نياز به آن استفاده نميشود.
  ست ورزشي مردانه از دو بخش شلوار و ژاكت با داشتن يك زيپ در جلو تشكيل شده اند. در ابتدا از ست هاي اسپرت و گرمكن ورزشي مردانه قبل از شروع مسابقات ورزشي يا تمرينات ورزشي بر روي لباس هايي مانند مايو، ركابي و شلوارك استفاده مي شد. ولي امروزه در بيشتر ورزش ها و تمرينات مخصوصا در فضاي باز مورد استفاده قرار مي گيرد. اين نسل از لباس هاي كاملا پوشيده و راحت اواخر دهه ۱۹۸۰ محبوبيت پيدا كرد و سپس با اجراي رنگ هاي درخشان و متنوع با استقبال بسياري روبرو شد. هر ورزشكاري براي اينكه پس از فعاليت و تحرك زياد ورزشي به عضلاتش اسيبي نرسد بايد آن را گرم نگه دارد. براي اينكار مي تواند به كمك ست ورزشي مردانه مناسب از سرد شدن ناگهاني بدن و مانع گرفتگي عضلاني شود.
  لباس‌هاي تيم‌هاي فوتبالي برتر جهان در جام جهاني از تكنولوژي‌هايي براي جذب عرق و خنك نگه داشتن بدندارا مي باشند. همچنين جنس اين لباس‌ها بيشتر پلي‌استر است كه مانع حساسيت در بدن مي شود و تعادل دما را حفظ كند. پارچه‌هاي پلي‌استر در برابر شست‌وشو و مواد شيميايي بسيار مقاوم مي باشند و قابل بازيافت هستند.جذب عرق يكي از ويژگي هاي لباس فوتبال است. 
  پيراهن تيم كشور هاي كه در مسابقات جام جهاني ۲۰۱۸شركت كردند. اين پيراهن داراي تكنولوژي  climacool است كه باعث مي‌شود جريان هوا در آن جريان داشته باشد و عرق را به اساني جذب خود كند و ميزان رطوبت در آن تنظيم شود . پيراهن تيم كه در مسابقات جهاني طراحي و توليد مي شود .بسيار سبك بوده و بازيكن در آن به هنگام حركت احساس راحتي مي‌كند.و جنس اين پيراهن ۱۰۰ درصد پلي‌استر است. اين پيراهن داراي تكنولوژي خنك كننده پيشرفته است و به بازيكنان كمك مي‌كند تا در مسابقات سرعت بالايي در بازي داشته باشند.


  نویسنده : admin
  برچسب‌ها :
  تاريخ : يکشنبه 7 مهر 1398 ساعت: 18:03
  بازدید : 9

  صفحات وب