انرژی

تبلیغات
تبلیغات

منوهای سایت

ابر برچسب ها

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  انرژی

  یک kilojoule (kJ) صرفا یک مقدار انرژی است. برای بدن ما برای عملکرد، ما نیاز به انرژی برای سوختن آنها. طبق قوانین مربوط به غذای استرالیا، نیاز به نمایش انرژی به عنوان کیلوژول برای توصیف مقدار انرژی موجود در غذا است. اصطلاح دیگری که ممکن است برای انرژی شنیده باشید کالری است. کالری ها یک اندازه آمریکایی هستند و اغلب بر روی کالاهای بسته بندی شده آمریکایی دیده می شوند. این اصطلاحات به صورت تعویض به بحث در مورد انرژی استفاده می شود. با این حال، مهم است بدانید که 1 کال = 4،2 کیلوگرم است.

  چه تعداد کیلوجول شخص نیاز دارد؟
  متوسط ​​نیاز روزانه کیلوجول (انرژی) برای یک بالغ حدود 8700 کیلوگرم یا 2000 کیلوگرم است. نیاز روزانه انرژی فرد براساس جنس خود، میزان تمرینات، قد و وزن آنها و اینکه آیا آنها از بیماری یا اختلال خاص رنج می برند متفاوت است. در حالی که بزرگسالان سالم استرالیایی سالم نیاز به حدود 8700 کیلوگرم در روز دارند، این ممکن است برای شما متفاوت باشد و مطمئنا برای فرزند شما متفاوت خواهد بود.

  انرژی اضافی چیست؟
  هنگامی که گفته می شود غذا حاوی انرژی بیش از حد است، این بدان معنی است که می تواند باعث افزایش کیلوژول بیشتری از بدن شما شود. هنگامی که انرژی اضافی مصرف می شود (بیش از نیازهای انرژی روزانه ما)، آن را به عنوان چربی ذخیره می شود. این می تواند خطر ابتلا به اضافه وزن یا چاقی را افزایش دهد در صورت عدم تعادل با ورزش.

  مواد غذایی که ما می خوریم حاوی مقادیر مختلف انرژی است که بستگی به میزان چربی، کربوهیدرات، پروتئین و الکل آن دارد. هر گرم چربی 37 کیلوگرم در مقایسه با کربوهیدرات ها و پروتئین های حاوی 16kJ و 17kJ را فراهم می کند. الکل حاوی 27kJ / g است.

   

  به همین دلیل است که هشدار در مورد مصرف رژیم غذایی با چربی بالا وجود دارد، زیرا این مواد مغذی ترین انرژی هستند. خوردن بیش از حد چربی می تواند به سرعت منجر به مصرف بیش از حد کیلوجول (انرژی) و افزایش وزن در نتیجه شود. با این حال، مهم است که به یاد داشته باشید که تمام چربی ها، کربوهیدرات ها و پروتئین ها از نظر تغذیه ای برابر نیستند.


  نویسنده : admin
  برچسب‌ها :
  تاريخ : يکشنبه 18 آذر 1397 ساعت: 14:15
  بازدید : 13

  صفحات وب