بهینه سازی جوملا و افزونه ها

تبلیغات
تبلیغات

منوهای سایت

ابر برچسب ها

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  بهینه سازی جوملا و افزونه ها

  10 مورد ازبهترین افزونه  جوملا در سال 2019
  افزونه جوملا می تواند وب سایت جوملا شما را به طور قابل توجهی بهبود بخشد و در آموزش جوملا به مدیران نقش مؤثری دارد . این افزونه ها میتوانند سایت جوملای خود را ارتقا دهند و تجربه بازدیدکنندگان سایت شما را بهبود ببخشند.
  آنها می توانند پنل مدیریت Joomla خود را ارتقاء بخشند و به شما کمک می کنند که سایت خود را به صورت موثرتر مدیریت کنید. حتی تصور مدیریت کردن یک سایت جوملا بدون افزونه دشوار است.
  در این پست وبلاگ شما لیست 10 مورد از بهترین افزونه جوملا را در سال 2019 پیدا خواهید کرد. این برنامه هایی هستند که ما برای تقریبا هر سایت جوملا توصیه می کنیم و ما از خودمان استفاده می کنیم.

  # 1. JCE  ( ویرایشگر محتوای جوملا)

  فرمت JCE بهترین افزونه WYSIWYG در جوملا است. این افزونه  قابل اعتماد، بدون هیچ زحمتی، و با ویژگی های آسان برای استفاده در حال ویرایش بسته بندی شده است. این  افزونه به شما قدرت می دهد تا نوع محتوایی را که می خواهید بدون محدودیت ایجاد کنید و بدون نیاز به دانستن یا یادگیری HTML، XHTML یا CSS ایجاد کنید.

  #2. Akeeba Backup

  در این جا بهترین افزونه جوملا، فرمت این افزونه تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی با یک کلیک با فرمت های پشتیبان چندگانه است. این بهترین افزونه در جوملا برای تهیه پشتیبان از سایت شماست. Akeeba Backup دارای یک اسناد عالی، پشتیبانی عالی و بسیاری از نظرات مشتریان خوشحال است.

  #3.  Advanced Module Manager (مدیر ماژول پیشرفته)

  با جوملا، شما می توانید به طور معمول فقط ماژول ها را برای اقلام خاصی اختصاص دهید. با مدیریت پیشرفته ماژول، شما می توانید ماژول ها را در مورد هر چیزی که می خواهید اختصاص دهید، با کنترل کامل بر ماژول های جوملا ما.

  #4. Shack Forms

  Shack Forms ساده ترین و قدرتمند ترین راه برای اضافه کردن فرم ها برای سایت جوملا است. Shack Forms اجازه می دهد فرم های خود را سفارشی کنید و سپس آنها را در مقالات خود، درون پنجره های بازشو، در ماژول ها یا هر جایی که می خواهید، نشان دهید. طراحی قالب Shackکاملا با بسیاری از تم ها، سبک ها و افکت های مختلف انعطاف پذیر است. هیچ گزینه ای بهتر برای گسترش فرمت در جوملا وجود ندارد.

  #5. OSMap

  OSMap ساده ترین راه برای اضافه کردن یک نقشه سایت به سایت جوملا شما است. OSMap به طور خودکار یک نقشه سایت گوگل برای تمام محتوای جوملا شما ایجاد خواهد کرد.

  #6. OSDownloads

  OSDownloads ساده ترین راه برای اضافه کردن بارگیری به جوملا است. شما می توانید جوملا را در برابر آدرسهای ایمیل، اشتراک اجتماعی یا کاربر خصوصی دریافت کنید

  #7. HikaShop

  HikaShop راه حل فروش آنلاین مورد علاقه ما برای جوملا است! برای سادگی و انعطاف پذیری، این افزونه جوملا به اندازه کافی قدرتمند است که یک رقیب برای هر راه حل سبد خرید باشد.

  #8 . PWT SEO

  PWT SEO از ویراستاران محتوا شما برای نوشتن مقالات با توجه به دستورالعمل های گوگل پشتیبانی می کند. یک کلید واژه ی جستجوگرها وPWT SEO تنظیم کنید که پیشنهادات زمان واقعی خود را برای بهبود نمره SEO خود داشته باشید.

  #8 . OSMeta

  با OSMeta، شما می توانید به راحتی عناوین صفحه، کلمات کلیدی و URL ها را برای تمام مقالات خود از طریق یک صفحه کنترل کنید. این کار سریع انجام می شود. همچنین یک شمارنده شخصیت وجود دارد تا زمانیکه متادیتا شما درست یا خیلی طولانی باشد اخطار می دهد.

  #9 . Admin Tools Professional

  Admin Tools Professional ( ابزار مدیریت حرفه ای ) بهترین راه حل همه در یک  افزونه برای به روز رسانی سایت جوملا خود، انجام وظایف تعمیر و نگهداری و افزایش امنیت سایت خود را به این افزونه سئو جوملا بسپارید.

  #10. OSpam-a-not

  OSpam-a-not ساده ترین راه برای محافظت از سایت جوملا شما از ربات های اسپم است که فرم های خود را پر می کنند. OSpam-a با استفاده از روش هوشمندانه و غافلگیر کننده برای محافظت از فرم های شما از یک سیل اسپم استفاده نمی کند. این کار در پشت صحنه کار می کند و هیچ کدپستی استفاده نمی شود. کاربران حتی نمی دانند که آن وجود دارد. بهترین افزونه spam برای محافظت از افزونه جوملا است.

  منبع : سئو جوملا، سئو هاما


  نویسنده : admin
  برچسب‌ها :
  تاريخ : يکشنبه 19 خرداد 1398 ساعت: 19:57
  بازدید : 19

  صفحات وب