طراحی خانه هوشمند

تبلیغات
تبلیغات

منوهای سایت

ابر برچسب ها

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  طراحی خانه هوشمند

  طراحی خانه هوشمند بسیار آسان شده

  امروز با پیشرفت های علوم مختلف در صنعت الکترونیک و فن آوری های هوشمند ایجاد یک خانه هوشمند دیگر از دسترس دور نیست. با توسعه تجهیزات هوشمند، دوربین مداربسته، تقریباً هر کاربری به‌راحتی می‌تواند تجهیزات خانه هوشمند را در خانه خود استفاده کند. علاوه بر این هرسال قیمت این تجهیزات مقرون به صرفه تر می شود.

   

  شما می‌توانید هر چیزی که نیاز دارید ، براحتی تهیه کنید. البته هنوز در راه توسعه فناوری‌های مربوط به خانه‌های هوشمند مشکلات مهمی نیز وجود دارد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها استانداردهای ارتباطی تجهیزات با یکدیگر است. اگرچه ایده هاب‌ هوشمند که می‌تواند به‌عنوان مرتبط کننده ، برای اتصال تجهیزات عمل کند، تا حدی مشکلات را بر طرف نموده است. پروتکل‌های معتبری که در حال حاضر در تجهیزات خانه‌  هوشمند استفاده می‌شود عبارتند: Zigbee  وZ-Wave  وBluetooth LE  و  Wi-Fi، اما در حال حاضر یک استاندارد مشترک بسیار مورد نیاز است.

   

  آقای مت مک گاورن، مدیر بازاریابی شرکت وینک از تولید کنندگان تجهیزات خانه‌های هوشمند در همین زمینه است . ایشان توضیح می دهد : الان ، روی فناوری‌های مختلفی کار می‌کنیم تا همه آن‌ها را در یک برنامه قرار دهیم. او می گوید: در حال توسعه وینک هستیم تا قدرت انتخاب و انعطاف‌پذیری بیش‌تری داشته و بتواند مناسب نیازهای مشتریانمان باشد. کاربران باید بتوانند آزادانه محصولات خود را از مارک های معتبر که توانایی اتصال به یکدیگر داشته باشند ، خریداری و در خانه هوشمند خود از آن‌ها استفاده کنند.خانه هوشمند فقط برای پولدارها نیست ، بلکه می تواند برای هرکسی که در خانه ای زندگی می کند مورد استفاده باشد.ما درست همین روال را در توسعه تلفن‌های همراه نیز طی کردیم. استفاده از این تلفن‌ها در ابتدا مختص افراد پولدار بود، اما امروزه تقریباً هر شخصی در دنیا یک اسمارت‌فون دارد و به‌زودی خانه هوشمند زندگی افراد را تغییر می دهد. با سیپروتک همراه باشید.

   

  منبع: ciprotech.com


  نویسنده : admin
  برچسب‌ها :
  تاريخ : يکشنبه 30 دی 1397 ساعت: 17:48
  بازدید : 18

  صفحات وب