خواص ژل رویال

تبلیغات
تبلیغات

منوهای سایت

ابر برچسب ها

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  خواص ژل رویال

  ژل رویال وعسل طبیعی

  ژل رویال به نظر می رسد معتبر، تحریک کنجکاوی، و به دلایل خوب است. نام تنها می تواند شما را جذب کند، اما چه چیزی باعث جذابیت آن می شود؟ خوب، برای شروع، گزارش شده است که دارای خواص ضد تومور، ضد باکتری و زخم است.

   

  من مطمئن هستم، در حال حاضر، شما تعجب می کنید که این درمان ژل رویال است. این یک ماده مغذی است که زنبور پرستار جوان تولید می کند و حاوی مقادیر قابل توجه پروتئین هایی است که برای رشد و تکثیر سلول ها مهم هستند. درست مثل عسل، از زنبورها می آید - با این حال، زنبورها این مواد را به دلایل بسیار مختلف تولید می کنند. در حالی که عسل طبیعی برای ملکه کارگر انرژی فراهم می کند، ژله سلطنتی به عنوان منبع اصلی غذا برای ملکه مستعمره عمل می کند. درمان سلطنتی در واقع و به احتمال زیاد به عنوان نام مشتق شده است.

  درست مانند بعضی از عناصر استفاده شده برای عسل، ژل رویال برای تعدادی از دلایل سلامت، مانند درمان طبیعی آسم، رشد استخوان های سالم، درمان پیشگیری کننده از سن و تقویت سیستم ایمنی بدن، به نام چند مورد استفاده قرار می گیرد. حتی به عنوان راهی برای جلوگیری از رشد سرطان اشاره شده است. (1)

  مزایای ژل رویال
  بعضی افراد از ژل سلول به عنوان دارو استفاده می کنند، اما مهم نیست که شما آن را با گرده زنبور عسل یا زهر زنبور عسل اشتباه نگیرید، زیرا این مواد دقیقا مشابه نیستند. در اینجا برخی از مزایای ژله خاص سلطنتی وجود دارد.

  1. تقویت سیستم ایمنی و شمارش واکنش های آلرژیک

  بر اساس یک مطالعه سال 2001 منتشر شده در مجله International Immunopharmacology ژل رویال می تواند به تقویت سیستم ایمنی کمک کند. در مطالعه، پاسخ هیستامین به آلرژن ها فورا سرکوب شد، نشان داد که ممکن است به کاهش علائم آلرژی فصلی کمک کند. با این وجود، تحقیقات بیشتری لازم است تا به طور کامل اعتبار سنجی آن ها را در اختیار متفکرین آلرژیزا قرار دهد.

  2. بیماران آلزایمر را کمک می کند

  تحقیقات اخیر نشان می دهد ژله سلول ممکن است حافظه کوتاه مدت را بهبود بخشد، زیرا نشان می دهد که نقش مفیدی در عملکرد عصبی دارد. ما می دانیم که بیماری آلزایمر با اختلالات یادگیری و حافظه همراه است، به همین دلیل است که این تحقیق که در تحقیقات پیشرفته بیومدیک منتشر شده است، برای بررسی تاثیر ژل روبال  بر یادگیری و حافظه فضایی طراحی شده است.

  از آنجا که بافت مغزی حاوی مقدار زیادی اسیدهای چرب اشباع نشده است که به خصوص برای حملات رادیکال آزاد آسیب پذیر هستند، مواد آنتی اکسیدانی موجود در ژله سلول می توانند نقش مهمی در جلوگیری و درمان بیماری های نورودنراتیو داشته باشند. این شامل کار به عنوان یک درمان طبی آلزایمر بالقوه است.

  3. شامل پروبیوتیک مفید است

  عسل سلطنتی به نظر می رسد که یک اثر ارزشمند به عنوان منبع بیفیدوباکتریایی، که باکتری سودمند است که از سلامت دستگاه گوارش حمایت می کند و باعث می شود که آن پروبیوتیک مفید باشد. مطالعات بالینی با اثرات مفید دیگر مانند افزایش ایمنی و ضد سرطان زایی همراه با حضور بیفیدوباکتریوم در دستگاه گوارش همراه است. ترکیب منحصر به فرد عسل نشان می دهد که این می تواند رشد، فعالیت و پایداری بیفیدوباکتریوم در محصولات لبنی تخمیر شود. 
  4. علائم یائسگی یا پس از یائسگی را کاهش می دهد

  تحقیقات نشان می دهد که مصرف ژله سلول می تواند به کاهش علائم یائسگی و بهبود احساسات رفاه در زنان یائسه کمک کند. ترکیبی از ژل رویال ، روغن پریمولوس شب، damiana و جین سنگ همچنین ممکن است علائم یائسگی را کاهش دهد.

  5. سطح کلاژن برای پوست بزرگ را بهبود می بخشد

  یک مطالعه انجام شده توسط گروه علوم پزشکی شرق و غرب در دانشگاه Kyung Hee در کره گزارش می دهد که ژله سلول پوست را تحت تاثیر قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش B تنظیم می کند. اثرات ضد پیری پوست به وسیله تعیین محتوای کلاژن و ضخامت اپیدرمی بافت پوست مورد بررسی قرار گرفت.

  سطح پروکللاژن پروتئین تیپ I در افرادی که با یک مکمل غذایی حاوی 1 درصد عصاره ژله سلطنتی تغذیه شدند افزایش یافت. این یافته ها نشان می دهد که ژله سلول ممکن است با افزایش تولید کلاژن در مقابل پیری پوست محافظت کند.

  منبع : وب سایت عسل آراماس

   


  نویسنده : admin
  برچسب‌ها :
  تاريخ : يکشنبه 30 دی 1397 ساعت: 15:27
  بازدید : 20

  صفحات وب