صنعت شیرینی سازی

تبلیغات
تبلیغات

منوهای سایت

ابر برچسب ها

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  صنعت شیرینی سازی

  شیرینی ها (نوشیدنی ها، آب نبات ها و شیرینی ها) یک غذای کم ارزش غذایی است که بسیار پردازش می شود، دارای قند بالا و اغلب دارای چربی زیاد است. به همین دلیل، حتی در خدمت کوچک، مقدار قابل توجهی از انرژی مصرفی در حالی که از مزایای تغذیه ای کمتری برخوردار است، کمک می کند. تحت دستورالعمل استراتژی غذا در مدرسه بهداشت و درمان NSW در سراسر استرالیا، تمام شیرینی فروشی به عنوان گاه به گاه طبقه بندی شده و برای فروش محدود است مگر اینکه دارای رده ستاره سلامت 3.5 یا بالاتر و یک قسمت کمتر از 50 گرم باشد؛ اکثر قنادی این معیارها را برآورده نمی کنند و برای فروش قابل دسترس نخواهند بود.

  Confectionary

  شکر اضافه شده در قنادی می تواند به شکل های مختلف مانند ساکارز، گلوکز، فروکتوز، لاکتوز، دکستروز، مالتوز، مالتودکسترین، شربت گلوکز، قند میوه، شربت، محصولات شکر از قبیل ملاس، پودر و شکر یخ زده باشد.

  شیرینی سازی همچنین می تواند با شیرین کننده های مصنوعی مانند سوربیتول، مانیتول، ملتیتول، زایلیتول، ایزومالت و پلی اتیلستروز ساخته شود.

  راهنمای استرالیا برای غذا خوردن سالم شیرینی ها را به عنوان "انتخاب انتخابی" یا "اضافی" طبقه بندی می کند، به عنوان مثال، بخش مهمی یا ضروری از رژیم غذایی نیست. توصیه می شود که کودکان تا 8 ساله بیش از ½ مورد انتخاب انتخاب اختیاری در روز ندارند در حالیکه برای کودکان و نوجوانان سالخورده فعالتر و بالاتر از محدوده وزنی سالم 0-2 ½ خدمت نمی کنند. یک خدمتکار از شیرینی فروشی معادل 5-6 عدد کوچک یا ½ نوار کوچک (20-25 گرم) شکلات است.

  راهنمایی های زیر می تواند به کاهش مصرف شیرینی خانواده شما کمک کند:

  پیشنهاد یک میان وعده متناوب مانند میوه خشک
  اگر شما یا خانواده تان چیزی شیرین بخورید، یک غذای شیرین از یکی از پنج گروه غذایی مانند میوه یا ماست چربی کم کنید.
  تشویق غذای ذهنی از بچه ها بپرسید که آیا آنها واقعا گرسنه هستند وقتی که آنها برای یک میان وعده می پرسند - اغلب ما غذا را فقط از خستگی یا عادت می بینیم.
  اجتناب از خوردن شیرینی در یخچال یا انبار خود، زیرا در هنگام دسترسی آسان به وسوسه این غذاها دشوار است.
  هنگامی که شما شیرینی فروشی می کنید، گزینه های تک خدمتی را خریداری کنید، بنابراین شما دروغ نمی گویید.
  نگه داشتن قنادی از بین بردن - اگر شما در خانه شیرینی فروشی دارید، آن را در ظرفی ذخیره کنید که از بین نمی رود. خارج از ذهن!


  نویسنده : admin
  برچسب‌ها :
  تاريخ : يکشنبه 18 آذر 1397 ساعت: 13:47
  بازدید : 14

  صفحات وب