شیرینی های ادویه دار

تبلیغات
تبلیغات

منوهای سایت

ابر برچسب ها

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  شیرینی های ادویه دار

  از زمان به زمان، ما درمورد املاء صحیح یک کلمه و قنادی (و یا باید قنادی؟) کاملا آشفتگی است و به وضوح نمونه ای از این وضعیت است.

  Candy Necklace

  گردنبند آب نبات

  "قنادی" را به گوگل وارد کنید و از شما می پرسد آیا شما به معنای "شیرینی فروشی" هستید؟ حتی گوگل مطمئن نیست! گواهینامه تایید تمایل به استفاده از شیرینی سازی است در حالی که تمام انواع لغت نامه ها به طور کامل این اختلال را حل نمی کند. براساس فرهنگ لغت انگلیسی آکسفورد، قنادی گواهی درست برای هر دو "فروشگاهی است که شیرینی و شکلات را به فروش می رساند" و "شیرینی و شکلات به صورت جمعی" است. با این حال کالینز انگلیسی لغت نامه معتقد است که قنادی "جایی است که شیرینی ها ذخیره یا ساخته می شوند"، تعریف شیرینی به عنوان "تهیه شیرینی میوه، آجیل و غیره مانند حفظ و یا شیرین".

  بنابراین Hancocks در بحث های قنادی / قنادی شرکت می کند. اصطلاح (به هر حال) به طور سنتی می تواند رفتارهای شیرین و شیرینی ها را توصیف کند. هنر ایجاد شیوه های شیرین قرن ها پیش توسعه یافت و امروزه تمامی شیوه های خلاقیت، از آن زمان به بعد از آن ریشه دارد. به عنوان مثال ماکارونی، خروس، بیسکویت و البته شیرینی های بسیاری. از این آغاز، بازار نانوایی و بازار قنادی که امروز شاهد آن هستند، تکامل یافته اند - دو دسته مجزا با ریشه های متقابل.

  شیرینی سازی اصطلاحی است که ما برای استفاده از شیرینی و شکلات از آن استفاده می کنیم (مثل اکثریت شرکت ها). فردی که آنها را میسازد یک قنادی است و او یک فروشگاه شیرینی فروشی را اداره میکند.

  از سوی دیگر، شیرینی سازی، معمولا بیشتر از اقلام نان شیرینی که ممکن است در مغازه های نانوایی وجود داشته باشد، توصیف می شود. اینها همچنین می تواند به عنوان confections، اما گیج کننده باشد، شخص که باعث می شود آنها اغلب به عنوان یک قنادی نامیده می شود!

  واضح است (و قابل فهم)، بسیاری از مردم همچنان کلمات شیرینی و شیرینی را اشتباه می گیرند و این بعید است که تغییر کند. در حقیقت، یک پاسخ مطلق شاید برای ایجاد وجود نداشته باشد و مهمترین چیز این است که برای خود تصمیم بگیرد و به آن برسد. در همین حال در Hancocks ما شما را ببخشید اگر بخواهید بخشی از قنادی بخرید و به شما کمک می کند طیف وسیعی از شیرینی و شکلات را از ما انتخاب کنید!


  نویسنده : admin
  برچسب‌ها :
  تاريخ : يکشنبه 18 آذر 1397 ساعت: 13:35
  بازدید : 13

  صفحات وب