shadi

تبلیغات
تبلیغات

منوهای سایت

ابر برچسب ها

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  دانش بنیان

  ایجاد شرکت های دانش بنیان چگونه است؟

  دانشگاهها و واحدهای پژوهشی پس از تصویب امکان تاسیس شرکت های دانش بنیان در آیین نامه ی مالی و معاملاتی خود در هیات امناء، می توانند شروع به تشکیل شرکت های دانش بنیان نمایند. هر شرکت دانش بنیان به پیشنهاد تعدادی از اعضای هیات علمی و تصویب دانشگاه یا واحد پژوهشی تاسیس خواهد شد و یا توسط دانشگاه و واحد پژوهشی به اعضای هیات علمی پیشنهاد می شود. دانشگاه ها و واحدهای پژوهشی به صورت های زیر می توانند در شرکت های دانش بنیان سهامدار باشند:

  • به جهت اعتبار دانشگاه یا واحد پژوهشی، بخشی از سهام شرکت دانش بنیان به نام دانشگاه یا واحد پژوهشی می شود (حداقل ۵درصد).
  • به دلیل استفاده از موردیا موارد مشخصی از یافته های پژوهشی دانشگاه یا واحد پژوهشی در شرکت، بخشی از سهام شرکت با توافق سهامداران (دانشگاه یا واحد پژوهشی و دیگر سهامداران حقیقی یا حقوقی) به نام دانشگاه یا واحد پژوهشی میشود. (در هر مورد استفاده، بنابر ارزش موضوع استفاده شده، سهام مربوطه می تواند از یک تا ۱۰۰ درصد باشد).
  • به علت سرمایه گذاری مستقیم دانشگاه، بخشی از سهام شرکت دانش بنیان به نام دانشگاه است (درصد متناسب با میزان سرمایه گذاری است).
  •  به جهت خدمات دیگری که دانشگاه به شرکت دانش بنیان ارایه می دهد، بخشی از سهام به نام دانشگاه می شود (متناسب با میزان خدمات)
  •  اگر شرکت دانش بنیان دولتی باشد، بدون نیاز به ارائه ی هیچ خدماتی، حداقل ۵۰ درصد سهام به نام دانشگاه یا واحد پژوهشی است.
  •  هر دانشگاه در سال نخست می تواند یک شرکت مادر تخصصی راه اندازی کند.
  •  ایجاد این شرکتها با همکاری شهرداریها یا مشارکت دانشگاه های منطقه در اولویت می باشد.

  استخدام اپراتور لیزر

  https://digibonyan.com/es

  تبصره ۱: شرکت دانش بنیان بصورت شرکت و مستقل از تشکیلات دانشگاه اداره می شود و دانشگاه به میزان سهامی که در شرکت دانش بنیان دارد، در مدیریت آن تاثیر گذار بوده و در سود و ضرر آن شریک است.
  تبصره ۲: سازمان های حقوقی (خصوصی یا دولتی) خارج از دانشگاه، متناسب با میزان سرمایه گذاری خود، می توانند سهامدار شرکت دانش بنیان باشند. (شکل گیری شرکت های دانش بنیان با مشارکت صنایع دولتی یا خصوصی و دستگاه ها و سازمان های اجرایی در موفقیت آنها تاثیر دارد. در صورتی که بیش از ۵۰ درصد سهام این گونه شرکت ها دولتی باشد، باید به تصویب هیات وزیران برسد.

  تبصره 3: رییس و معاونین دانشگاه و واحد پژوهشی در زمان تصدی مسئولیت، می توانند سهامدار شرکت های دانش بنیان شوند؛ ولیکن هیات مدیره و مدیرعاملی این گونه شرکت ها را تا زمان تصدی مسئولیت نمی توانند داشته باشند.
  تبصره ۴: در شرکت های دانش بنیان خصوصی، اعضای هیات علمی دانشگاهها و واحدهای پژوهشی، متناسب با میزان وقت گذاری و نوع فعالیت در شرکت (علاوه بر انجام وظایف دانش بنیان) یا متناسب با میزان مشارکت در مالکیت فکری موضوعی که در شرکت استفاده می شود و یا متناسب با میزان سرمایه گذاری واقعی (نه اسمی که در شرکت دارند، سهامدار می شوند.
  تبصره ۵: در شرکت های دانش بنیان خصوصی افراد حقیقی داخل یا خارج از دانشگاه یا واحد پژوهشی (غیر از اعضای هیات علمی) می توانند به دلایل خاص و یا شرایط که دانشگاه یا واحد پژوهشی تعیین می کند صاحب بخشی از سهام شوند.
  تبصره ۶: برای ایجاد شرکت های دانش بنیان که اعضای هیات علمی، صد در صد مالکیت را دارند، نیاز به تصویب دانشگاه نیست و احراز عضویت علمی متقاضیان تاسیس شرکت کافی است.

  https://digibonyan.com/ijad-sherkat/


  نویسنده : admin
  برچسب‌ها :
  تاريخ : چهارشنبه 27 آذر 1398 ساعت: 15:38
  بازدید : 7

  رونمایی رسمی اپل از آیفون های ۲۰۱۹

  رونمایی رسمی اپل از آیفون های ۲۰۱۹ با نامهای Iphone11 و Iphone 11 pro و Iphone 11 pro max

   

  اپل روز سه شنبه ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹ ، طی مراسمی در سالن آمفی تئاتر استیو جابز، با معرفی  آیفون ۱۱ ، آیفون۱۱ پرو و ​​آیفون ۱۱ پرو مکس ، سری آیفون های خود را برای سال ۲۰۱۹ دوباره تجدید کرد. این تلفن ها به ترتیب از ۶۹۹ ، ۹۹۹ دلار و ۱٫۰۹۹ دلار شروع می شوند . شاید در دنیایی که عادت داریم ، بالای ۱۰۰۰ دلار برای آیفون بپردازیم ، قیمت تعجب آوری باشد.  

   


  نویسنده : admin
  برچسب‌ها :
  تاريخ : پنجشنبه 21 آذر 1398 ساعت: 13:01
  بازدید : 6

  دکوراسیون داخلی

  به نام خدا

  دکوراسیون داخلی 

  طراحی دکوراسیون داخلی، حرفه و هنری است که امروزه به عنوان یک صنعت شناخته شده در سراسر جهان اجرا می شود. با توجه به اینکه محیط داخلی و نحوه چیدمان وسایل منزل، بر خلق و خو، احوال و تفکر افراد تأثیرگذار است، لزوم چیدمان درست وسایل و ابزارهای منزل، روشن می شود. 


  نویسنده : admin
  برچسب‌ها :
  تاريخ : چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت: 16:34
  بازدید : 7

  هود شیمیایی

  هود آزمایشگاهی یکی از اساسی‌ترین تجهیزات مورد نیاز در آزمایشگاه‌های صنعتی، پژوهشی و پزشکی است که جهت حفظ ایمنی و سلامت کارکنان و تکنسین‌های آزمایشگاه در حین انجام کارهای خطرناک و فرآیندهای شیمیایی و آزمایشگاهی در یک فضای بسته و محدود بکار می‌رود و نقش بسزایی در حفظ سلامت کاربران و تکنسین‌های آزمایشگاه دارد.


  نویسنده : admin
  برچسب‌ها :
  تاريخ : پنجشنبه 14 آذر 1398 ساعت: 3:23
  بازدید : 15

  باربری تهران

  باربری تهران

  هر فردی تخصصی دارد و پیشه ما باربری است. در صورتی که باری دارید و قصد کرده اید آن را از محلی به محلی دیگر ارسال کنید، فارغ از آن که بار چیست و چه ویژگی هایی دارد، نیاز به یک باربری دارید. این باربری باید کار خود را جدی گرفته و تمام تلاش خود را مبنی بر حمل صحیح، اصولی و سالم بار شما به کار بندد. در این نوشته، تمرکز خود را معطوف به باربری تهران می کنیم و بررسی خواهیم کرد چگونه می توان بهترین خدمات را در این حوزه دریافت کرد. به خصوص در صورتی که اسباب کشی در پیش دارید، این نوشته را از دست ندهید.


  نویسنده : admin
  برچسب‌ها :
  تاريخ : سه شنبه 12 آذر 1398 ساعت: 14:57
  بازدید : 13

  معرفی انواع هواکش صنعتی

   

   

  معرفی انواع هواکش صنعتی 

  فن سانتریفیوژ(هواکش  صنعتی سانتریفیوژ)

  هواکش صنعتی دمنده(فن دمنده)

  هواکش صنعتی مکنده(فن مکنده)

  هواکش صنعتی بی صدا(هواکش قوی بدون صدا)

  هواکش صنعتی 2800 دور 

   


  نویسنده : admin
  برچسب‌ها :
  تاريخ : دوشنبه 11 آذر 1398 ساعت: 13:03
  بازدید : 15

  موسسه حقوقی

  به نام خدا

  موسسه حقوقی

  موسسه حقوقی ، مرکزی جهت فعالیت های وکالت است که توسط وکلای رسمی دادگستری و کارشناسان حقوق انجام می شود. از جمله امور حقوقی که در موسسه حقوقی صورت می گیرد، می توان به فعالیت های حقوقی وکیل خانواده، وصول مطالبات در روابط تجاری و مشاوره کیفری در موضوعات کیفری اشاره نمود. 


  نویسنده : admin
  برچسب‌ها :
  تاريخ : يکشنبه 10 آذر 1398 ساعت: 13:04
  بازدید : 14

  خرید تلویزیون سامسونگ اقساطی

  به نام خدا

  خرید تلویزیون سامسونگ اقساطی

  خرید تلویزیون سامسونگ اقساطی ، به صورت آنلاین، سفارش تلفنی و حضوری صورت می گیرد. از مزایای برند سامسونگ که متقاضیان و علاقه مندان را جهت خرید تلویزیون سامسونگ اقساطی سوق می دهد، کارآمدی و خوش ساخت بودن انواع تلویزیون های سامسونگ می باشد. کیفیت بالای تصویر تلویزیون سامسونگ، تصویری مطلوب را جهت ارائه به خریداران به نمایش می گذارد.


  نویسنده : admin
  برچسب‌ها :
  تاريخ : شنبه 9 آذر 1398 ساعت: 20:40
  بازدید : 12

  گیربکس اتوماتیک و نحوه عملکرد آن

  به احتمال زیاد شما در خوردرویی که دنده اتوماتیک یا به اصطلاح  گیربکس اتوماتیک دارد، سوار شده اید و مشاهده کرده اید که راننده خودرویی که دنده اتوماتیک یا گیربکس اتوماتیک دارد، اقدام به تعویض دنده نمیکند. زیرا در این خودرو ها نیازی به تعویض دنده نیست و تعویض دنده به طور خودکار توسط گیربکس اتوماتیک انجام میگیرد.


  نویسنده : admin
  برچسب‌ها :
  تاريخ : شنبه 9 آذر 1398 ساعت: 8:40
  بازدید : 10

  تعمیر جلو بندی بنز

  به نام خدا

  جلوبندی بنز

  طراحی جلوبندی خودروی بنز، با نحوه طراحی و تولید انواع اتومبیل های دیگر متفاوت می باشد. جلوبندی بنز، به صورت جداگانه و سیستماتیک جهت محافظت بدنه کلی بنز در زمان عبور خودرو از پستی و بلندی و برخورد با نقاط خاص تعبیه شده است. یکی از مزایای قرار گیری جلوبندی بنز، تأثیر این قطعه در هندلینگ و کنترل خودرو در زمان عبور از سطوح شیب دار و پیچ ها است.


  نویسنده : admin
  برچسب‌ها :
  تاريخ : جمعه 8 آذر 1398 ساعت: 14:01
  بازدید : 11

  مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ

  مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ (Startup Visa)

  همان طور که پیش تر گفته شد برنامه استارت آپ کانادا یکی از بهترین روش های اخذ اقامت تضمینی و دائم در کانادا می باشد. در واقع start up شامل یک کسب و کار و شرکت جوان و نو پایی است که در طی چند سال اخیر، سازمان مهاجرت کانادا، جهت تشویق به مهاجرت در این کشور، روش ویزای استارت آپ کانادا را مطرح کرد تا دارندگان ایده و طرح های نو و کار آفرینان خلاق بتوانند با سرمایه گذاری در این کشور، بستر مهاجرت به کانادا را برای خود مهیا نمایند.

   


  نویسنده : admin
  برچسب‌ها :
  تاريخ : چهارشنبه 6 آذر 1398 ساعت: 19:05
  بازدید : 16

  صفحات وب